Penzion Tony, Lázně Bohdaneč

Vilémova 771, 53341
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Tony se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč pokud chcete strávit klidnou dovolenou v lázních či naopak chcete strávit čas aktivně (kola,koupání,turistika) je náš penzion Tony právě to co hledáte.

Další informace

Penzion nabízí návštěvníkům ubytování v pokojích s vlastním soc.zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, WC. Je možné využít zahradu za objektem a sezení v altánu s grilem. Parkovací místo k pokoji zdarma, zděny domeček na kola. O dobré jídlo se postará kuchyň, v níž si návštěvníci mohou cokoli sami uvařit.Kuchyň je vybavená 2x lednice ,sporák , mikrovlnná trouba ,varná konvice a jídelní stoly.Pokud však návštěvníci neholdují vlastní kuchyni, mohou se vypravit za kvalitním jídlem do místních restaurací nebo nedalekého krajského města Pardubice, do nějž je možné ject také pravidelnou trolejbusovou linkou. O sportovní a kulturní vyžití se postarají samotné Lázně Bohdaneč. Lázeňské město nabízí například golfové hřiště, řadu turistických a cyklo stezek, velké množství rybníků.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že v našem penzionu budete spokojeni.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
400 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

V případě že není vytížen celý pokoj je cena za osobu a noc 500Kč.

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Lednička
Satelit, kabelová TV
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Minigolf
Půjčovna kol
Rybolov
Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Lázně Bohdaneč  založení slatinných lázní v roce 1897, rozsáhlé ložisko kvalitní slatiny. Její pomocí se zde léčí nemoci pohybového ústrojí a různá zánětlivá onemocnění. V Lázních Bohdaneč se nachází věhlasné lázeňské zařízení s kouzelnými kolonádami a lázeňskými budovami obklopenými zelení, které je vyhledávaným místem zdraví,odpočinku blahodárného klidu.Rybníkařství umožňuje sportovní rybaření, Bohdanečský rybník a rybník Matka. Opatovický kanál v jeho rákosinách a na loukách hnízdí vzácné vodní ptactvo vyskytují se tu chráněné druhy vodních a slatinných rostlin.Mikroregionem Bohdanečsko vedou cyklistické trasy, “Podél Opatovického kanálu“, které navazují na Labskou stezku.Romantická zákoutí lákají k cyklistickým výletůmGolfové hřiště je velmi citlivě zasazeno do zajímavé přírodní lokality v těsné blízkosti Lázní Bohdaneč a nabízí skutečně sportovní zážitek. Hřiště patři k nejnáročnějším v České republice je ale projektováno tak, aby bylo "milosrdné" pro hráče s vysokým HCP a jeho obtížnost se zvyšuje pro hráče s nízkým HCP. V Pardubickém kraji je velký výběr hradů a zámků, které lze navštívit.

Mapa

Centrum 800m
Autobus 800m
Vlak 6km
Velká mapa