Motel Železné Hory, Chvaletice

Kojice, Chvaletice, 53312

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Naši návštěvníci u nás najdou ubytování ve vlastním penzionu s dvoulůžkovými pokoji, v golfových domcích nebo v ubytovacím domě.

Další informace

Celková ubytovací kapacita je 80 lůžek. Ubytování pro naše hosty je zajištěno ve vlastním penzionu. Naši hosté můžou využít 8 dvoulůžkových pokojů a 2 turistické pokoje se 3 resp. 4 lůžky.

Dále nabízíme ubytování v areálu motelu v samostatném ubytovacím domě. Dále nabízíme ubytování ve 4 golfových domcích se sociálním zařízením, kde jsou dva samostatné pokoje (2 + 2 lůžka).

Parkoviště přímo u penzionu. Našim hostům můžeme dále nabídnout venkovní domeček se samostatným barem a kapacitou 12 míst. V domečku je možnost připojení k internetu a sledování televize. Pro návštěvníky, kteří chtějí strávit pobyt na čerstvém vzduchu máme připraven venkovní stan s grilem a kapacitou 15 míst.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Terasa
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
80
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
8
Kapacita restaurace
84
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V naší restauraci si najde místo k sezení přes 84 hostů. Formanka s barem má kapacitu 36 míst a nekuřácký salonek 48 míst. Kulináři jistě ocení českou kuchyň s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyň a v neposlední řadě nabídku studené kuchyně s dobrotami zejména k pivu.

 Pro pořádání společenských a kulturních akcí je pro naše hosty připraven velký sál s jevištěm a samostatným barem , který má kapacitu 120 míst a samostatně oddělitelné přísálí, které má kapacitu 50 míst.

 

Sál je kompletně ozvučen, našim hostům umožňuje využívat přístup na internet, projektor nebo satelitní televizní kanály.

Našim hostům můžeme dále nabídnout venkovní domeček se samostatným barem a kapacitou 12 míst. V domečku je možnost připojení k internetu a sledování televize. Pro návštěvníky, kteří chtějí strávit pobyt na čerstvém vzduchu máme připraven venkovní stan s grilem a kapacitou 15 míst.

Firemní akce

  • 1) školení, vzdělávací jedno až tří denní kurzy s kapacitou pro 50-80 osob včetně ubytování. K dispozici jsou venkovní sportoviště, minigolf, minitělocvična,... Pro tento typ akcí nabízíme hotovkové menu a večerní rauty školní srazy pro cca 20-40 osob, rovněž s možností ubytování, rautová kuchyň .
     
  • 2) školní srazy pro cca 20-40 osob, rovněž s možností ubytování, rautová kuchyň
     
  • 3) rodinné oslavy narozenin, výročí, promoce, párty pro cca 15-20 osob, možnost zapůjčení grilu, vlastní grilování, v případě příznivého počasí posezení ve      venkovních zahrádkách, využití sportovišť (volejbal, nohejbal, tenis, minigolf a procházky v přilehlém areálu), možnost ubytování
 
  • 4) výstavy, soutěže,..


Všechny tyto akce jsou formou uzavřené společnosti

Sportovní možnosti v okolí

Minigolf
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Hotel Železné Hory nabízí svým hostům celou škálu sportovních činností, které je možné v areálu provozovat. Nové minigolfové hřiště, které je postaveno v blízkosti motelu v překrásné přírodní scenérii. Hřiště obsahuje 18 her. V okolí Motelu Železné Hory jsou hostům k dispozici velké travnaté plochy pro jiné zájmové hry a sporty, dětské hřiště a v zimě přírodní ledová plocha. Od jara bude pro naše hosty k dispozici tenisový kurt, kurt pro plážový volejbal, nohejbal a vytápěná minihala, jako alternativa pro kolektivní sporty v případě nepříznivého počasí. Úpatí Železných hor společně s Labskou soutěskou umožňuje příjemnou pěší turistiku. Tipy na výlet: Státní hřebčín Kladruby nad Labem (asi 10 km), Kutná Hora (chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr) a Sedlice (Kostnice) asi 12 km, Týnec nad Labem (asi 2 km), Zámek Kačina (zemědělské muzeum) asi 8 km.

Mapa

Velká mapa