Penzion Fajn, Pardubice

Žižkova 770, Pardubice, 53006
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jsme moderní rodinný penzion v klidné části Pardubic nedaleko letiště. Ať už se vydáváte na služební cestu, rodinný výlet nebo Velkou pardubickou, pobyt pod naší střechou si vychutnáte.

Další informace

Rodinný penzion Fajn si vás získá svou polohou, komfortem i špičkovou gastronomií. Lokace penzionu je pro vás ideální, jestliže cestujete přes letiště Pardubice, máte namířeno na motocyklový závod Zlatá Přilba anebo dostihový závod Velká pardubická. Penzion stojí v klidné části města s výbornou dostupností do centra, kde příznivce památek potěší renesanční zámek i historické jádro města. Součástí penzionu je restaurace, kde si dopřejete tradiční českou kuchyni i italskou pizzu.


Ceny

Apartmán
1.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
150 Kč

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Dětský koutek
Zahrada
Restaurace
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
20
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Na talíři u nás očekávejte tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality. Děláme pravou italskou pizzu, jejíž přípravu i školíme. Po Pardubicích a okolí pizzu rozvážíme zdarma. Ve všední dny si pochutnejte na některém z 5 pokrmů menu. Restaurace pohostí i vaše soukromé či firemní akce, jako jsou oslavy, svatby, školení či předváděcí akce.


Kongresové možnosti

Firemní akce

Součástí penzionu je rozsáhlý sál s vlastní předzahrádkou sloužící ke kulturně-společenským akcím (školení, oslavy, svatby apod.).

Vybavení sálu:
flip chart
promítací plátno
videoprojektor
tv
dvd
SAT
bezdrátový internet wifi


Při pořádání různých školení a meetingů nabízíme menší občerstvení - coffe breaky. K výběru je velké množství pochutin, od kávy, přes ovoce, slané pečivo, zákusky, chlebíčky až po rautové stoly nebo rožnění kýty či selátka.

Dále je v blízkosti penzionu možnost širokého sportovního vyžití (squash, fitness, sauna, vyjížďky na koních, cykloturistika - možnost zapůjčení kol atd.)

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Centrum 3km
Autobus 50m
Vlak 300m
Velká mapa