Penzion Hůrka - Kalvia, Pardubice

Hůrka 164, Pardubice, 53012
od 630 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově otevřený Penzion Hůrka nabízí příjemné a pohodlné ubytování v Pardubicích za vstřícné ceny (od 350 Kč za osobu na noc). Penzion leží v klidné oblasti 2km od centra města s výbornou dostupností. Penzionu je vhodný také pro pořádání akcí – školení, svatby, soustředění, oslavy apod. V penzionu je k dispozici také vybavený bar s příjemnou obsluhou.

Další informace

V celém penzionu můžete využívat internet zdarma. Kromě samotných pokojů je v penzionu menší bar a velká společenská místnost, kde se podávají snídaně dle Vašeho výběru. K penzionu patří také zahrada s příjemným venkovním posezením. V areálu penzionu za elektricky ovládanou branou je chráněné parkoviště pro hosty. Je možná úschova kol v uzavřeném prostoru. Chcete-li se u nás ubytovat na delší čas nebo jste větší skupina, je možné dohodnout snížené ceny. Za příplatek lze dohodnout lednici na pokoji. Penzion má kapacitu 36 lůžek. Můžete se ubytovat v pokojích dle Vašeho přání – máme pokoje od jednolůžkových až po pětilůžkové. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny. Na pokojích je internetové připojení, lednička, TV se satelitem, bezpečnostní trezorky pro hosty, jednoduchý a pohodlný nábytek a další vybavení. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pro hosty se zdravotním postižením jsme vybudovali bezbariérový pokoj se samostatným vchodem 2m od parkovacího místa. V penzionu se nachází společná kuchyňka, která je plně  vybavena.

Ceny

Apartmán
1.400 Kč
Cena za sál
200 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.440 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
840 Kč
Jednolůžkový pokoj
630 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.700 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
1.260 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Garáže
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
5
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

Možnost školení do 35 osob se stravováním

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt

Okolí

Pardubice : více než 650 let staré město s městskou památkovou rezervací a zámkem. Leží na soutoku Labe a Chrudimky, 100 km východně od Prahy, 140 km od Brna. je sedmým největším městem v ČR s výhodnou polohou v dopravním systému (mezinárodní železniční koridor, mezinárodní civilní letiště, připravované napojení na dálniční systém, výstavba říčního přístavu na Labi), centrum kultury sportu.

Mapa

Centrum 2km
Autobus 250m
Vlak 3.5km
Velká mapa