Pension Podkova, Pardubice

Smilova 335, Pardubice, 53002
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension Podkova, který začal poskytovat své služby v roce 2005, se nachází v samém centru města Pardubic, v klidné Smilově ulici. Pension Podkova Vám nabízí nocleh, ubytování i místo pro relaxaci po náročném dni, obtížném jednání nebo při jakékoliv významné příležitosti, která Vás do Pardubic přivedla. Pension na Vás již od počátku dýchne svou pohodovou rodinnou atmosférou. Brzy se v jeho útulném a pohodlném prostředí budete cítit jako doma.

Další informace

Pension PODKOVA nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, se sprchovým koutem a barevnou televizí. Pokoje jsme pro Vás v loňském roce dovybavili chladničkami, varnými konvicemi s příslušenstvím a v letních dnech Vám pobyt zpříjemní větráky.
Bezdrátový přístup na internet je zdarma.
Prostory pensionu jsou nekuřácké.
Hosté našeho pensionu mají možnost parkování na vyhrazeném parkovišti.

 

Ve stejném objektu jako pension Podkova se nachází také oblíbená restaurace shodného jména jako pension - Podkova. Zde můžete v příjemném prostředí dokončit započatá jednání, oslavit významnou událost nebo jen tak pobýt s přáteli.

Firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci při ubytování jejich hostů v našem pensionu - individuelní výhodné ceny.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
700 Kč

Snídaně v ceně


6 a více nocí

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
6
Kapacita restaurace
45

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Restaurace Podkova má k dispozici 45 míst k posezení a salonek pro 14 hostů. Nabízí možnost pořádat oslavy, promoce, firemní večírky a jiné společenské akce. Výhodou je možnost ubytování po náročné oslavě v našem pensionu Podkova.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Golf

Okolí

MHD - zastávka 120 m od pensionu (linka trolejbusu č. 1, 2) - Hlavní nádraží Pardubice - cca 15 minut pěšky, cca 10 minut jízdy MHD - Městské lázně - cca 10 minut pěšky - Duhová aréna (zimní stadion) cca 10 min pěšky, 5 min autem - Východočeské divadlo - 5 min pěšky - Plochodrážní stadion Svítkov - Dostihové závodiště Pardubice - Autobusové nádraží Pardubice

Mapa

Velká mapa