Autocamp Marin Mělice, Přelouč

Přelouč
od 70 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Kem je koncipován jako klidný, zaměřen na rodiny s dětmi a sportovní klientelu.

Další informace

Hosté kempu přijíždějící se stanem nebo s karavanem mají možnost zakotvit kdekoliv v prostorách kempu s omezením na místa uvedená v provozním řádu. Kemp má kapacitu cca 80 stanů a 40 karavanů. Maringotky nejsou povoleny. Kemp je vybaven elektrickými přípojkami (10 ampér) a odpadními výlevkami pro chem. WC.

Od sezóny 2011 jsou pro vás připraveny 2 čtyřlůžkové chatky. Chatky jsou vybaveny postelemi, stolkem, lednicí, varnou konvicí a elektrickou přípojkou.
Vaření je možné ve venkovní kuchyňce vzdálené 40 metrů nebo v kuchyňce v budově sociálního zařízení (přímo za restaurací).

Vedle kempu nabízíme také ubytování v novém penzionu a malém penzionu.

Ubytování v penzionu je vhodné pro všechny milovníky koupání v čisté vodě, vodních sportů, odpočinku v klidném klubovém prostředí, pro cyklisty.Pro malé hosty je k dispozici trampolína a dětské hřiště s bazénem. Teenageři a dospělí můžou využít hřiště, vybavenou klubovnu s krbem a TV, nebo si užít příjemný večer grilováním na venkovním grilu.

K dispozici je ubytování v "malém" a "velkém" penzionu. Umístěny jsou cca 50m daleko od sebe.


Ceny

Cena za karavan
100 Kč
Cena za obytný vůz
130 Kč
Cena za parkování (auto)
60
Cena za parkování (moto)
40
Cena za stan
70 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
590 Kč
Domácí mazlíček
60 Kč
Dvoulůžkový pokoj
590 Kč
Třílůžkový pokoj
590 Kč

dle druhu ubytování

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
6
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace
Lednička

Restaurace

Nově postavené bistro rychlého občerstvení a Marin bar (zahájila provozu 6/2014) nabízí základní sortiment rychlého občerstvení i možnost zdravé stravy. Klienti si mohou na následující den objednávat čerstvé pečivo. Točí se tři druhy piva a 2 limonády. Děti mají výběr z široké nabídky nanuků. V hlavní sezóně je otevřeno denně od 8:00 do 22:00. V případě pořádání zábavné akce se uzavírací hodina prodlužuje.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Jste firma? Máte v úmyslu uspořádat pro svoje zaměstnance či klienty "stmelovací" nebo "děkovací" akci? Chcete vyjádřit vděk svým obchodním partnerům jiným, nevšedním způsobem? Hledáte místo pro školení v přírodě? Za těmito účely klub poskytuje ideální zázemí pro pořádání firemních teambuildingů nebo pro neformální setkání s obchodními partnery.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Rybolov

Okolí

LABSKÁ STEZKA Náš kemp se nachází na tzv. Labské cyklostezce, na turistických mapách značená "2. Labská", vinoucí se o pramene Labe v Krkonoších až do ústí řeky v Děčíně. Stačí mezi obcemi Mělice a Lohenice učinit zajížďku 200 metrů. http://www.labska-stezka.cz/ http://www.labskastezka.cz/

KUNĚTICKÁ HORA http://www.hrady-zamky.cz/hrad-kuneticka-hora/

HŘEBČÍN KLADRUBY http://www.nhkladruby.cz/

GOLF CLUB SVOBODNÉ HAMRY http://www.gccsh.cz/

LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ http://www.llb.cz/

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA Malým dětem a milovníkům pohádek doporučujeme návštěvu Perníkové chaloupky, která se nachází v lesíku pod Kunětickou horou. Děti mohou ochutnat medové zážitky z Perníkové chaloupky, které potěší všechny smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. Výklad je veden zábavnou formou a vždy se přizpůsobuje složení a náladě konkrétní skupiny návštěvníků. Zatímco dospělé zaujme historie perníkářského řemesla a pardubického perníku, pro děti je připraveno neobvyklé zamyšlení nad pohádkou "O perníkové chaloupce". Výstavní expozice obsahují přes tisíc perníků z celé ČR. Medové zážitky zahrnují návštěvu Muzea perníku s městečkem Perníkov, putování tajuplným lesem do Perníkářské dílny Ježibaby a dále do Medového ráje, Nebe a Pekla. Otevírací doba: březen - prosinec celý týden 9:00 - 17:00

Mapa

Autobus 1km
Vlak 2km
Velká mapa